LED bulb 80W 4000K 9G80N/C/LE
Product Code: 9G80N/C/LE One Light, Kipras / LED bulbs
The product color may differ from the image shown.
Description
Style: Modern Light bulb socket: E40
Color temperature (K): 3,000–4,000 Maximum power (W): 80
Height (cm): 24 Efficiency class: E
Power (W): 80 Warranty: 2
Width/Diameter (cm): 19 Luminous flux (lm): 7200
Color Rendering Index (CRI): 80 Service life (h): 15000
Beam angle (°): 240 Form: Round
Dimmable: Not allowed Weight (kg): 1.2
Brand: One Light, Cyprus
Description
LED bulb. Technical specifications: power: 80 W, luminous flux: 7200 lm, color temperature: 4000 K, CRI: >80, beam angle: 240°. Bulb socket: E40. Dimensions: Ø190 mm, height 240 mm. Weight: 1.2 kg. Warranty: 2 years. Service life: 15,000 hours.
One Light, Kipras
Height (cm): 24
Width/Diameter (cm): 19
At the exhibition: Neturime
Our inventory: 0 vnt.
Manufacturer: Laos: 0 vnt.
Delivery: 30 - 45 d.d
Consultations on weekdays (8:00 a.m.–5:00 p.m.)
info@sviestuvai.lt
Related products
LED bulb 7W 3000K 7307M/W
One Light, Kipras / LED bulbs
LED bulb 7W 3000K 7307M/W
We have them in stock
Delivery: 1 - 3 d.d.
New arrival
Siroco Module LED 2519/52 White/Opal, LED 22 W 2200 lm, CRI80 CL.II, dimmable, Kelvin 3000–4000–6500
ACB Iluminacion, Ispanija / LED bulbs
In the manufacturer's warehouse
Delivery: iki 15 d.d.
New arrival
Rok Module LED 2518/52 Black/Opal, LED 18 W 1200 lm, CRI 80 CL.II, dimmable, Kelvin 3000–4000–6500, dimmable
We currently do not have this product in stock
Delivery: 30 - 45 d.d
Rok Module LED 2518/52 White/Opal, LED 18 W, 1200 lm, CRI 80, CL.II, dimmable, color temperature 3000–4000–6500 K, dimmable
Gregal Module LED 2520/52 Black/Opal, LED 18 W 1800 lm, CRI 80 CL.II, dimmable, Kelvin 3000–4000–6500
Delivery: iki 15 d.d.
Gregal Module LED 2520/52 White/Opal, LED 18 W, 1800 lm, CRI 80, CL.II, dimmable, Kelvin 3000–4000–6500
Invisible Module 3980/1196 Textured black, LED 40 W 3000 K 3320 lm + 18 W 3000 K 1880 lm, CRI90 CL.I, integrated LED
Invisible Module 3980/1196 Textured white, LED 40 W 3000 K 3320 lm + 18 W 3000 K 1880 lm, CRI90 CL.I, integrated LED
Invisible Module 3980/565 Textured black, LED 20 W 3000 K 1660 lm + 8 W 3000 K 940 lm, CRI90 CL.I, integrated LED
Invisible Module 3980/565 Textured white, LED 20 W 3000 K 1660 lm + 8 W 3000 K 940 lm, CRI90 CL.I, integrated LED
LED bulb 80W 4000K 9G80N/C/LE
One Light, Kipras / LED bulbs
LED bulb 80W 4000K 9G80N/C/LE
5W 2200K LED bulb 9T05RD/A/E
5W 2200K LED bulb 9T05RD/A/E
9W LED bulb, CCT 9G09T
9W LED bulb, CCT 9G09T
10W 2700K 9G12B/EW/E LED bulb
10W 2700K 9G12B/EW/E LED bulb
Viewed products
LED bulb 80W 4000K 9G80N/C/LE
LED bulb 80W 4000K 9G80N/C/LE