LED lemputė 80W 4000K 9G80N/C/LE
Prekės kodas: 9G80N/C/LE One Light, Kipras / LED lemputės
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Lemputės lizdas: E40
Spalvinė temperatūra (K): 3000 - 4000 Maksimali galia (W): 80
Aukštis (cm): 24 Efektyvumo klasė: E
Galingumas (W): 80 Garantija: 2
Plotis/skersmuo (cm): 19 Šviesos srautas (lm): 7200
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Tarnavimo laikas (h): 15000
Sklaidos kampas (°): 240 Forma: Apvali
Dimeriuojamas: Negalimas Svoris (kg): 1.2
Gamintojas: One Light, Kipras
Aprašymas
LED lemputė. Techninės charakteristikos: galia: 80 W, šviesos srautas: 7200 lm, spalvinė temperatūra: 4000 K, CRI: >80, spindulio kampas: 240°. Lemputės lizdas: E40. Matmenys: Ø190 mm, aukštis 240 mm. Svoris: 1.2 kg. Garantija: 2 m. Tarnavimo laikas: 15000hrs val.
One Light, Kipras
Charakteristika
Aukštis (cm): 24
Plotis/skersmuo (cm): 19
Ekspozicijoje: Neturime
Mūsų sandėlyje: 0 vnt.
Gamintojo sandelyje: 0 vnt.
Panašios prekės
LED lemputė 7W 3000K 7307M/W
One Light, Kipras / LED lemputės
LED lemputė 7W 3000K 7307M/W
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
 BULB LED E14, T25, 4W 11525
Nowodvorski Lighting, Lenkija / LED lemputės
BULB LED E14, T25, 4W 11525
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
 BULB  LED  E27, A60, 7W 10587
BULB LED E27, A60, 7W 10587
-20%
 BULB  LED  E27, A60, 10W 10588
BULB LED E27, A60, 10W 10588
-20%
 BULB VINTAGE LED E27, 6W 10594
BULB VINTAGE LED E27, 6W 10594
-20%
Led lemputė G9, 4W, 3000K, White