Daugiau nei 8500 šviestuvų internetu

Sviestuvai.lt elektroninėje parduotuvėje klientams siūlome galimybę internetu įsigyti įvairių tipų šviestuvus namams, biurui, lauko apšvietimui iš vieno didžiausių šviestuvų asortimentų Lietuvoje. Aukščiausios kokybės, patikimiausių Europos gamintojų, naujausių kolekcijų produktai bei apšvietimo įranga – viskas vienoje vietoje. Užsisakykite šviesą ir jaukumą savo erdvėms neišeidami iš namų!

30 metų patirtis

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris, galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis. Mes geriau nei bet kas kitas suprantame, ko reikia klientui, todėl visuomet siekiame pasiūlyti tik kokybiškus šviestuvus bei taikome aiškią, suprantamą, be paslėptų sąlygų kainų politiką ir akcijas. Mes tikime, kad mūsų klientų pasitikėjimas ir lojalumas yra mūsų verslo pagrindas.

5 pardavimo salonai visoje Lietuvoje

Šviestuvai ir apšvietimo sprendimai siūlomi internetu – tai papildoma galimybė klientams, taupantiems laiką. Visus norinčius gyvai apžiūrėti asortimentą, pasikonsultuoti, įsitikinti prekių kokybe ir įsigyti prekes nieko nelaukiant kviečiame apsilankyti šviestuvų pardavimo salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

200 šviestuvų gamintojų

Atstovaujame daugiau nei 200 šviestuvų ir elektros instaliacijos prekių gamintojų, tokių kaip Disano, Fosnova, Osram, Philips, Siemens, ABB, JUNG, Lival, Fagerhult, Regiolux, Simes, Ares, Zonca, Masiero, Riperlamp. Mūsų salonuose visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose galima apžiūrėti kelių tūkstančių šviestuvų ekspoziciją, o išrankiausiems siūlome galimybę užsisakyti išskirtinius, kolekcinius šviestuvus ir iš gamintojų katalogų.

115 profesionalų komanda

Drauge su visu UAB „Ardena“ kolektyvu visada siekiame sukurti papildomą vertę savo klientui. Didžiulė kvalifikuotų ir ilgametę patirtį turinčių apšvietimo profesionalų komanda suteiks informaciją ir patars, kokį šviestuvą išsirinkti, kad jis užtikrintų reikiamą šviesos lygį patalpose bei, esant poreikiui, pagelbės sukurti apšvietimo projektą, kuris bus labiausiai tinkantis Jūsų patalpai, fasadui ar lauko erdvei.

24 mėn kokybės garantija

Mes esame garantuoti savo prekių kokybe, todėl visiems šviestuvams suteikiame 24 mėn garantiją. Būkite garantuoti ir Jūs!

24 mėn kokybės garantija

Mes esame garantuoti savo prekių kokybe, todėl visiems šviestuvams suteikiame 24 mėn garantiją. Būkite garantuoti ir Jūs!

Šviestuvai ir apšvietimo sprendimai – UAB „Ardena“

ARDENA – tai vienas didžiausių šviestuvų ir apšvietimo sprendimų tiekėjų Lietuvoje. Ilgametė patirtis, profesionalų komanda, garsiausių gamintojų ir kokybiškiausių produktų linijos bei išskirtinis dėmesys klientui yra svarbiausi veiksniai, kurie leidžia pasiūlyti platų naujausias tendencijas ir technologijas atitinkantį šviestuvų ir apšvietimo sprendimų asortimentą. ARDENA siūlomi produktai patenkins net išrankiausių vartotojų poreikius. Didelis vidaus ir lauko šviestuvų pasirinkimas leidžia susikurti jaukų, stilingą, kainos ir kokybės santykį atitinkantį apšvietimą. Sparčiai tobulėjant technologijoms, daug dėmesio skiriame LED šviestuvų asortimento plėtrai, kad taupūs apšvietimo sprendimai būtų ekonomiški, funkcionalūs ir estetiški. Taip pat, klientų patogumui, siūlome didelį elektros instaliacijos prekių pasirinkimą. Siekdami, kad klientai liktų patenkinti pasirinktų apšvietimo sprendimų tinkamumu, kviečiame visus apsilankyti ARDENA salonuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, kuriuose pristatome naujausias šviestuvų kolekcijas ir suteikiame nemokamas kvalifikuotų specialistų konsultacijas. Jų metu gali būti aptariamas šviestuvo galingumas, paskaičiuojamas rekomenduojamas šviesos lygis patalpoje ir įvertinama, ar pasirinkti vidaus šviestuvai skleidža reikiamą šviesos kiekį. Konsultacijos teikiamos ir besirenkantiems lauko šviestuvus - tinkamai parinkti lauko apšvietimo sprendimai ne tik puošia pastatų eksterjerą, bet užtikrina didesnį saugumą. Klientų patogumui, nuo šiol visus vidaus šviestuvus (pakabinamus, lubinius, sieninius, toršerus, sietynus), lauko šviestuvus, LED šviestuvus, elektros instaliacijos prekes, lemputes ir įvairius priedus, galima užsisakyti elektroninėje parduotuvėje  -  pristatymas nemokamas). Perkant šviestuvus internetu, kokybiškos konsultacijos visais klausimus suteikiamos telefonu +370 618 44 333.

SUPRATAU