Daugiau nei 8500 šviestuvų internetu

Sviestuvai.lt elektroninėje parduotuvėje klientams siūlome galimybę internetu įsigyti įvairių tipų šviestuvus namams, biurui, lauko apšvietimui iš vieno didžiausių šviestuvų asortimentų Lietuvoje. Aukščiausios kokybės, patikimiausių Europos gamintojų, naujausių kolekcijų produktai bei apšvietimo įranga – viskas vienoje vietoje. Užsisakykite šviesą ir jaukumą savo erdvėms neišeidami iš namų!

30 metų patirtis

Esame šiuolaikiškas, patikimas, stabilus partneris, galintis pasigirti ilgamete patirtimi ir neribotomis galimybėmis. Mes geriau nei bet kas kitas suprantame, ko reikia klientui, todėl visuomet siekiame pasiūlyti tik kokybiškus šviestuvus bei taikome aiškią, suprantamą, be paslėptų sąlygų kainų politiką ir akcijas. Mes tikime, kad mūsų klientų pasitikėjimas ir lojalumas yra mūsų verslo pagrindas.

5 pardavimo salonai visoje Lietuvoje

Šviestuvai ir apšvietimo sprendimai siūlomi internetu – tai papildoma galimybė klientams, taupantiems laiką. Visus norinčius gyvai apžiūrėti asortimentą, pasikonsultuoti, įsitikinti prekių kokybe ir įsigyti prekes nieko nelaukiant kviečiame apsilankyti šviestuvų pardavimo salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

200 šviestuvų gamintojų

Atstovaujame daugiau nei 200 šviestuvų ir elektros instaliacijos prekių gamintojų, tokių kaip Disano, Fosnova, Osram, Philips, Siemens, ABB, JUNG, Lival, Fagerhult, Regiolux, Simes, Ares, Zonca, Masiero, Riperlamp. Mūsų salonuose visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose galima apžiūrėti kelių tūkstančių šviestuvų ekspoziciją, o išrankiausiems siūlome galimybę užsisakyti išskirtinius, kolekcinius šviestuvus ir iš gamintojų katalogų.

115 profesionalų komanda

Drauge su visu UAB „Ardena“ kolektyvu visada siekiame sukurti papildomą vertę savo klientui. Didžiulė kvalifikuotų ir ilgametę patirtį turinčių apšvietimo profesionalų komanda suteiks informaciją ir patars, kokį šviestuvą išsirinkti, kad jis užtikrintų reikiamą šviesos lygį patalpose bei, esant poreikiui, pagelbės sukurti apšvietimo projektą, kuris bus labiausiai tinkantis Jūsų patalpai, fasadui ar lauko erdvei.

24 mėn kokybės garantija

Mes esame garantuoti savo prekių kokybe, todėl visiems šviestuvams suteikiame 24 mėn garantiją. Būkite garantuoti ir Jūs!

24 mėn kokybės garantija

Mes esame garantuoti savo prekių kokybe, todėl visiems šviestuvams suteikiame 24 mėn garantiją. Būkite garantuoti ir Jūs!

SUPRATAU