Įleidžiamas šviestuvas OKNO 4000K 24W DL053-24W4K-W
Prekės kodas: DL053-24W4K-W Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Balta
Spalvinė temperatūra (K): 4000K,4000K - 5000K (reguliuojama) Medžiagiškumas: Aliuminis
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas Apsaugos klasė: IP20
Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne Galingumas (W): 24
Garantija: 2 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Maitinimo įtampa: 230V Šviesos srautas (lm): 1800
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Sklaidos kampas (°): 120
Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamo šviestuvo Top Spot Ovalo rėmas 4219800
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas AVA LED 11530
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas MONO SLIDE TRIMLESS 10803
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CAVE 05 3000K IP44 white 7IA53605-21W3-90
Jiso, Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
Peržiūrėtos prekės
Pakabinamas šviestuvas 8392 LIVI gold G9 LED 4W
AMPLEX, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
Sieninis šviestuvas veidrodis ASCOT 2700K-6000K 27W 1486001
Astro Lighting, Didžioji Britanija / Veidrodžiai
Prekės šiuo metu neturime
Sieninis šviestuvas su saulės baterija BRISK SOLAR 3000K AS2085000GR
ACB Iluminacion, Ispanija / Sieniniai lauko šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ODYSSEY 2200-3000K 12x15W Linear MD
Schwung, Lenkija / Pakabinami šviestuvai