Įleidžiamas šviestuvas OKNO 4000K 12W DL054-12W4K-W
Prekės kodas: DL054-12W4K-W Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Aukštis (cm): 5 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne
Garantija: 2 Ilgis (cm): 11
Lemputės komplektacijoje: integruotas LED Maitinimo įtampa: 230V
Charakteristika
Aukštis (cm): 5
Ilgis (cm): 11
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Peržiūrėtos prekės
Pakabinamas šviestuvas 8392 LIVI gold G9 LED 4W
AMPLEX, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Įleidžiamas šviestuvas OKNO 4000K 24W DL053-24W4K-W
Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
Prekės šiuo metu neturime
Sieninis šviestuvas veidrodis ASCOT 2700K-6000K 27W 1486001
Astro Lighting, Didžioji Britanija / Veidrodžiai
Pakabinamas šviestuvas ODYSSEY 2200-3000K 12x15W Linear MD
Schwung, Lenkija / Pakabinami šviestuvai