Įleidžiamas LED šviestuvas 8W 4000K IP40 10108FA/W/C
Prekės kodas: 10108FA/W/C One Light, Kipras / Vidaus šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Balta
Spalvinė temperatūra (K): 3000 - 4000 Medžiagiškumas: Metalas
IP klasė: IP40 Maksimali galia (W): 8
Montavimo tipas: Įleidžiamas (lubos) Išpjovimo diametras (cm): 10.8
Apsaugos klasė: II Aukštis (cm): 2.2
Galingumas (W): 8 Garantija: 2
Kambarys: Svetainė, Koridorius Lemputės komplektacijoje: Taip (integruotas LED)
Lemputės tipas: integruotas LED Maitinimo įtampa: 220-240
Plotis/skersmuo (cm): 12 Šviesos srautas (lm): 560
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Tarnavimo laikas (h): 30000
Sklaidos kampas (°): 120 Forma: Apvali
Dimeriuojamas: Negalimas Svoris (kg): 0.242
Gamintojas: One Light, Kipras
Aprašymas
Įleidžiamas LED šviestuvas, baltos spalvos, pagamintas iš metalo. Techninės charakteristikos: galia: 8 W, šviesos srautas: 560 lm, spalvinė temperatūra: 4000 K, CRI: >80, spindulio kampas: 120°, maitinimo įtampa: 220-240 V. Integruotas LED šviesos šaltinis. Apsaugos klasė ip40, elektros apsaugos klasė ii. Matmenys: Ø120 mm, aukštis 22 mm. Išpjovos matmenys: Ø108 mm. Svoris: 0.242 kg. Garantija: 2 m. Tarnavimo laikas: 30000 hours val.
One Light, Kipras
Charakteristika
Aukštis (cm): 2.2
Plotis/skersmuo (cm): 12
Ekspozicijoje: Neturime
Mūsų sandėlyje: 0 vnt.
Gamintojo sandelyje: 0 vnt.
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas ASCOT 8x60W E14
Kolarz, Austrija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-40%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas EVERLY 1x60W E27 KL-EVERLY-P-M-OZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Pakabinamas šviestuvas 9x60W E14 910/6+3.04
Nervilamp, Italija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pakabinamas šviestuvas LEA 1x40W E14 LEA-ZWM-1(Z/A)+21
Kutek mood, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas ABA 300 23W 3000K 1267PA1AW20119
Cleoni, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ELLINI 3x40W E14 ELL-ZW-4(BN)150/Vx2