Sieninis lauko šviestuvas SHIM O303WL-L10GF3K
Prekės kodas: O303WL-L10GF3K Maytoni, Vokietija / Sieniniai lauko šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Grafito
IP klasė: IP65 Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas
Apsaugos klasė: IP65 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne
Galingumas (W): 5 Ilgis (cm): 9
Lemputės komplektacijoje: integruotas LED Maitinimo įtampa: AC 220-240V
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Sklaidos kampas (°): 75
Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Charakteristika
Ilgis (cm): 9
Panašios prekės
Naujiena
Kombinuotas sieninis šviestuvas 16/3966-20, tekstūruotas juodas, LED 10 W, 640 lm, CRI 90, CL.I, IP65, integruotas LED, 2700–3000 K, slankusis jungiklis
ACB Iluminacion, Ispanija / Sieniniai lauko šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-50%
Naujiena
Lauko sieninis šviestuvas WESTMINSTER 1x100W E27 IP44
Kolarz, Austrija / Sieniniai lauko šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Lauko sieninis šviestuvas MODENA MINI E27 SRC812
PXF Lighting, Lenkija / Sieniniai lauko šviestuvai
Turime sandėlyje
-35%
Lauko sieninis šviestuvas 5W 3000K 4696L5H
Landa Illuminotecnica, Italija / Sieniniai lauko šviestuvai
Turime ekspozicijoje
-30%
Lauko sieninis šviestuvas WOODS 1x15W E27 17226/93/16
Philips, Belgija / Sieniniai lauko šviestuvai
-35%
Lauko sieninis šviestuvas LIT 20W 3000K O593FL-L20GF3K
Maytoni, Vokietija / Sieniniai lauko šviestuvai
-35%
Lauko sieninis šviestuvas LIT 20W 3000K O593FL-L20BR3K
-20%
Lauko sieninis šviestuvas HEDGE 1x53W E27 15402/86/16
-35%
Lauko sieninis šviestuvas CHELSEA 1x100W E27 FE-CHELSEAHBR8
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Sieniniai lauko šviestuvai
-25%
Lauko sieninis šviestuvas BRIDGE 1x14W E27 16353/93/16
-35%