Reguliuojamas Įleidžiamas šviestuvas 10W GU10 11105UTR/W
Prekės kodas: 11105UTR/W One Light, Kipras / Vidaus šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Lemputės lizdas: GU10
Spalva: Balta Medžiagiškumas: Metalas
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Maksimali galia (W): Max 10 Montavimo tipas: Užglaistomas įleidžiamas
Išpjovimo diametras (cm): 10.5 Apsaugos klasė: I
Aukštis (cm): 4 Galingumas (W): 10
Garantija: 5 Kambarys: Svetainė, Koridorius
Lemputės komplektacijoje: ne Lemputės tipas: Keičiama lemputė
Maitinimo įtampa: 100-240 Plotis/skersmuo (cm): 15
Forma: Apvali Dimeriuojamas: Negalimas
Svoris (kg): 0.385 Gamintojas: One Light, Kipras
Aprašymas
Reguliuojamas Įleidžiamas šviestuvas, baltos spalvos, pagamintas iš metalo. Techninės charakteristikos: galia: 10 W, maitinimo įtampa: 100-240 V. Lemputės lizdas: GU10. Apsaugos klasė ip20, elektros apsaugos klasė i. Matmenys: Ø150 mm, aukštis 40 mm. Išpjovos matmenys: Ø105 mm. Svoris: 0.385 kg. Garantija: 5 m.
One Light, Kipras
Charakteristika
Aukštis (cm): 4
Plotis/skersmuo (cm): 15
Ekspozicijoje: Šiauliuose (1 vnt), Vilniuje Vytenio g (1 vnt)
Mūsų sandėlyje: 90 vnt.
Gamintojo sandelyje: 0 vnt.
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas ASCOT 8x60W E14
Kolarz, Austrija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-40%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas EVERLY 1x60W E27 KL-EVERLY-P-M-OZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas 9x60W E14 910/6+3.04
Nervilamp, Italija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pakabinamas šviestuvas LEA 1x40W E14 LEA-ZWM-1(Z/A)+21
Kutek mood, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas ABA 300 23W 3000K 1267PA1AW20119
Cleoni, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ELLINI 3x40W E14 ELL-ZW-4(BN)150/Vx2