Reguliuojamas Įleidžiamas LED šviestuvas 8W 3000K IP54 11106PK/B/W
Prekės kodas: 11106PK/B/W One Light, Kipras / Vidaus šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Juoda
Spalvinė temperatūra (K): 2000 - 3000 Medžiagiškumas: Plastikas
IP klasė: IP54 Maksimali galia (W): 8
Montavimo tipas: Įleidžiamas (lubos) Išpjovimo diametras (cm): 9.2
Apsaugos klasė: II Aukštis (cm): 8.4
Galingumas (W): 8 Garantija: 2
Kambarys: Vonia, Svetainė, Koridorius Lemputės komplektacijoje: Taip (integruotas LED)
Lemputės tipas: integruotas LED Maitinimo įtampa: 220-240
Plotis/skersmuo (cm): 10.6 Šviesos srautas (lm): 850
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Sklaidos kampas (°): 60
Forma: Apvali Dimeriuojamas: Galimas
Svoris (kg): 0.24 Gamintojas: One Light, Kipras
Aprašymas
Reguliuojamas Įleidžiamas LED šviestuvas, juodos spalvos, pagamintas iš plastiko. Techninės charakteristikos: galia: 8 W, šviesos srautas: 850 lm, spalvinė temperatūra: 3000 K, CRI: >80, spindulio kampas: 60°, maitinimo įtampa: 220-240 V. Integruotas LED šviesos šaltinis. Apsaugos klasė ip54, elektros apsaugos klasė ii. Šviesos srautas reguliuojamas (dimeriuojamas). Matmenys: Ø106 mm, aukštis 84 mm. Išpjovos matmenys: Ø92 mm. Svoris: 0.24 kg. Garantija: 2 m.
One Light, Kipras
Charakteristika
Aukštis (cm): 8.4
Plotis/skersmuo (cm): 10.6
Ekspozicijoje: Neturime
Mūsų sandėlyje: 0 vnt.
Gamintojo sandelyje: 0 vnt.
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas ASCOT 8x60W E14
Kolarz, Austrija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-40%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas EVERLY 1x60W E27 KL-EVERLY-P-M-OZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Pakabinamas šviestuvas 9x60W E14 910/6+3.04
Nervilamp, Italija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pakabinamas šviestuvas LEA 1x40W E14 LEA-ZWM-1(Z/A)+21
Kutek mood, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas ABA 300 23W 3000K 1267PA1AW20119
Cleoni, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ELLINI 3x40W E14 ELL-ZW-4(BN)150/Vx2