Pakabinamas šviestuvas POINTS 4000K 30W P010PL-L30G4K
Prekės kodas: P010PL-L30G4K Maytoni, Vokietija / Pakabinami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Aukso
Spalvinė temperatūra (K): 4000K,4000K - 5000K (reguliuojama) Medžiagiškumas: Aliuminis
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas Apsaugos klasė: IP20
Aukštis (cm): 8 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne
Ilgis (cm): 118.5 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Maitinimo įtampa: AC 220-240V Plotis/skersmuo (cm): 4
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Charakteristika
Aukštis (cm): 8
Ilgis (cm): 118.5
Plotis/skersmuo (cm): 4
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas ASCOT 8x60W E14
Kolarz, Austrija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-40%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas EVERLY 1x60W E27 KL-EVERLY-P-M-OZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Pakabinamas šviestuvas 9x60W E14 910/6+3.04
Nervilamp, Italija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pakabinamas šviestuvas LEA 1x40W E14 LEA-ZWM-1(Z/A)+21
Kutek mood, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas ABA 300 23W 3000K 1267PA1AW20119
Cleoni, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ELLINI 3x40W E14 ELL-ZW-4(BN)150/Vx2