Pakabinamas šviestuvas DROP 3000K 16W MOD273PL-L16G3K
Prekės kodas: MOD273PL-L16G3K Maytoni, Vokietija / Pakabinami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Aukso
Spalvinė temperatūra (K): 3000K,3000K - 4000K (reguliuojama) Medžiagiškumas: Metalas
IP klasė: IP20 Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas
Apsaugos klasė: IP20 Aukštis (cm): 339
Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Maitinimo įtampa: 220-240V Plotis/skersmuo (cm): 12
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Sklaidos kampas (°): 120
Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Charakteristika
Aukštis (cm): 339
Plotis/skersmuo (cm): 12
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas ASCOT 8x60W E14
Kolarz, Austrija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-40%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas EVERLY 1x60W E27 KL-EVERLY-P-M-OZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Pakabinamas šviestuvas 9x60W E14 910/6+3.04
Nervilamp, Italija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pakabinamas šviestuvas LEA 1x40W E14 LEA-ZWM-1(Z/A)+21
Kutek mood, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas ABA 300 23W 3000K 1267PA1AW20119
Cleoni, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ELLINI 3x40W E14 ELL-ZW-4(BN)150/Vx2