Magnetinis šviestuvas RADITY 3000K 12W TR103-1-12W3K-M-W
Prekės kodas: TR103-1-12W3K-M-W Maytoni, Vokietija / Radity magnetinė sistema
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Balta
Spalvinė temperatūra (K): 3000K,3000K - 4000K (reguliuojama) Medžiagiškumas: Aliuminis
IP klasė: IP20 Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas
Apsaugos klasė: IP20 Aukštis (cm): 13.3
Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne Galingumas (W): 12
Ilgis (cm): 11.5 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Lemputės tipas: LED Maitinimo įtampa: DC 48V
Plotis/skersmuo (cm): 4.4 Šviesos srautas (lm): 1000
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90 Sklaidos kampas (°): 36
Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Charakteristika
Aukštis (cm): 13.3
Ilgis (cm): 11.5
Plotis/skersmuo (cm): 4.4
Ekspozicijoje: Vilniuje Vytenio g (1 vnt)
Mūsų sandėlyje: 0 vnt.
Gamintojo sandelyje: 496 vnt.
Panašios prekės
Bėgelio užbaigimo dangtelis RADITY TRA084EC-112B
Maytoni, Vokietija / Radity magnetinė sistema
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Magnetinės sistemos profilio užmaitinimas RADITY TRA084B-11W
Turime sandėlyje
-20%