Lubinis šviestuvas ALFA LED 3000K C064CL-L12W3K-D dimeriuojamas
Prekės kodas: C064CL-L12W3K-D Maytoni, Vokietija / Lubiniai šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Balta
Spalvinė temperatūra (K): 3000K,3000K - 4000K (reguliuojama) Medžiagiškumas: Aliuminis
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Galimas Apsaugos klasė: IP20
Aukštis (cm): 7 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: taip
Galingumas (W): 12 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Maitinimo įtampa: AC 220-240V Plotis/skersmuo (cm): 7
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90 Sklaidos kampas (°): 24
Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Charakteristika
Aukštis (cm): 7
Plotis/skersmuo (cm): 7
Panašios prekės
Naujiena
London Lubų šviestuvas 3760/40 Tekstūruota balta, LED 22 W 3225 lm, CRI90 CL.I, integruotas LED, 2700 K–3000 K–4000 K slankusis jungiklis
ACB Iluminacion, Ispanija / Lubiniai šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Naujiena
Grace lubinis šviestuvas 3848/48 Tekstūruota balta, LED 38 W 3450 lm, CRI90 CL.I, integruotas LED, 2700 K–3000 K–4000 K slankusis jungiklis
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Lubinis šviestuvas Scene Switch LED 4x4.3W 2700K
Philips, Belgija / Lubiniai šviestuvai
-50%
Lubinis šviestuvas ALEHANDRO LED 100 9xE27 5287
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Lubiniai šviestuvai
Lubinis šviestuvas BROMPTON 5.7W LED 3000K IP44 BATH-BROMPTON-F
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Lubiniai šviestuvai
Turime ekspozicijoje
-20%
Pakabinamas šviestuvas AURA LED 12231
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
-20%
-20%
Lubinis šviestuvas AXION LED 11937
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Sieniniai šviestuvai
-20%
Pakabinamas šviestuvas SINGLES B 12200
-20%
-20%
-20%
Pakabinamas šviestuvas SINGLES A 12196
Peržiūrėtos prekės
-20%
LED juosta 9,6W/m 24V 2700K 140LED 1190lm IP20
Qualitron QLT, Italija / LED juostos
-20%
Vonios kambario šviestuvas AGNES ROUND BL 64W 3000K  IP44