LED prožektorius 200W 4000K IP65 63200NA/C
Prekės kodas: 63200NA/C One Light, Kipras / Lauko šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Juoda
Spalvinė temperatūra (K): 3000 - 4000 Medžiagiškumas: Aliuminis
IP klasė: IP65 Maksimali galia (W): 200
Montavimo tipas: Lubinis/pakabinamas Apsaugos klasė: I
Aukštis (cm): 7 Galingumas (W): 200
Garantija: 2 Kambarys: Vonia, Lauko, Pramoninė patalpa
Lemputės komplektacijoje: Taip (integruotas LED) Lemputės tipas: integruotas LED
Maitinimo įtampa: 220-240 Plotis/skersmuo (cm): 36
Šviesos srautas (lm): 20000 Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80
Sklaidos kampas (°): 120 Forma: Apvali
Dimeriuojamas: Negalimas Svoris (kg): 2.5
Gamintojas: One Light, Kipras
Aprašymas
LED prožektorius, juodos spalvos, pagamintas iš aliuminio. Techninės charakteristikos: galia: 200 W, šviesos srautas: 20000 lm, spalvinė temperatūra: 4000 K, CRI: >80, spindulio kampas: 120°, maitinimo įtampa: 220-240 V. Integruotas LED šviesos šaltinis. Apsaugos klasė ip65, elektros apsaugos klasė i. Matmenys: Ø360 mm, aukštis 70 mm. Svoris: 2.5 kg. Garantija: 2 m.
One Light, Kipras
Charakteristika
Aukštis (cm): 7
Plotis/skersmuo (cm): 36
Ekspozicijoje: Neturime
Mūsų sandėlyje: 0 vnt.
Gamintojo sandelyje: 0 vnt.
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas NABAB WHITE 42W E27
Trio Leuchten / Pakabinami lauko šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įžeminis LED šviestuvas 6W 3000K IP67 69060/B/W
One Light, Kipras / Įleidžiami lauko šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Lubinis šviestuvas AXION LED 11937
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Sieniniai šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Lubinis šviestuvas SHIRA 11963
Lubinis šviestuvas SHIRA 11963
-20%
Pakabinamas šviestuvas Nautica E27 15W 71139
Faro Barcelona, Ispanija / Pakabinami šviestuvai
-50%
Sieninis lauko šviestuvas NORIN I 4445
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Sieniniai lauko šviestuvai
-70%
Pastatomas lauko šviestuvas CHICAGO E27 60W IP44 CC4-S-BK
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Toršerai, pastatomi šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Lauko sieninis šviestuvas RIO LED 6W 3000K 9492670
Nova Luce, Graikija / Laiptų, sienų šviestuvai