LED lemputė GU10 3000K 9.1W LD-SM1210-10
Prekės kodas: LD-SM1210-10 GTV, Lenkija / LED lemputės
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Lemputės lizdas: GU10 Spalvinė temperatūra (K): 3000K,3000K - 4000K (reguliuojama)
Lempučių skaičius: 1 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne
Galingumas (W): 9.1 Lemputės tipas: LED
Maitinimo įtampa: 220-240V Šviesos srautas (lm): 850
Tarnavimo laikas (h): 40000 Sklaidos kampas (°): 120
Gamintojas: GTV, Lenkija
GTV, Lenkija
Ekspozicijoje: Neturime
Mūsų sandėlyje: 219 vnt.
Panašios prekės
LED lemputė 7W 3000K 7307M/W
One Light, Kipras / LED lemputės
LED lemputė 7W 3000K 7307M/W
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
 BULB LED E14, T25, 4W 11525
Nowodvorski Lighting, Lenkija / LED lemputės
BULB LED E14, T25, 4W 11525
Turime sandėlyje
-20%
 BULB  LED  E27, A60, 7W 10587
BULB LED E27, A60, 7W 10587
-20%
 BULB  LED  E27, A60, 10W 10588
BULB LED E27, A60, 10W 10588
-20%
 BULB VINTAGE LED E27, 6W 10594
BULB VINTAGE LED E27, 6W 10594
-20%
Led lemputė G9, 4W, 3000K, White
LED lemputė MR16 3000K 6W LD-SM6016-30
GTV, Lenkija / LED lemputės
-20%
GTV, Lenkija / LED lemputės
-20%