Įleidžiamas šviestuvas LOOM 5 R 10W 2700K IP20 Z08736-10.45.27.BK
Prekės kodas: Z08736-10.45.27.BK Zonda Lighting, Latvija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Juoda
Spalvinė temperatūra (K): 2000K - 3000K (reguliuojama) Medžiagiškumas: Aliuminis
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 5
Šviesos srauto reguliavimas: Galimas Išpjovimo diametras (cm): 139
Apsaugos klasė: IP20 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: Pagal užklausimą galima
Kambarys: Vidaus Maitinimo įtampa: 220V
Šviesos srautas (lm): 850 Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90
Gamintojas: Zonda Lighting, Latvija
Aprašymas
Įleidžiamas šviestuvas LOOM 5 R 10W 2700K IP20 Z08736-10.45.27.BK – subtilus ir šiuolaikiškas sprendimas vidaus apšvietimui. 10W LED šviesos šaltinis skleidžia šiltą 2700K šviesą, sukuriant jaukią ir malonią atmosferą. Juodos spalvos korpusas bei minimalistinis dizainas suteikia interjerui modernumo ir elegancijos.
Yra galimybė užsakyti dimeriuojamą šviestuvą.
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamo šviestuvo Top Spot Ovalo rėmas 4219800
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas AVA LED 11530
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas MONO SLIDE TRIMLESS 10803
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CAVE 05 3000K IP44 white 7IA53605-21W3-90
Jiso, Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
Peržiūrėtos prekės
Pakabinamas šviestuvas OGI 40 S 2700-3000K 12+1.5W 7.2402.0221.WA21.E0
Ilum Lighting, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
Zonda Lighting, Latvija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
-29%