Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 4000K 30W DL043-02-15W4K-D-SQ-WB dimeriuojamas
Prekės kodas: DL043-02-15W4K-D-SQ-WB Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Juoda,Balta
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Galimas Apsaugos klasė: IP20
Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: taip Galingumas (W): 30
Garantija: 2 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Maitinimo įtampa: 230V Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90
Sklaidos kampas (°): 36 Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Peržiūrėtos prekės
Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 4000K 15W DL043-01-15W4K-D-SQ-WB dimeriuojamas
Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
Prekės šiuo metu neturime
Vectis, Lenkija / Potinkiniai kištukiniai lizdai ir jungikliai
Pakabinamas šviestuvas MERIDIANA 3000K-4000K 44W PLS004.31.SA D WN dimeriuojamas
Vivida, Italija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ODYSSEY 2200-3000K 10x15W Round LG
Schwung, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ORION 2200-3000K 12x10W Orion Round