Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 4000K 15W DL043-01-15W4K-RD-W
Prekės kodas: DL043-01-15W4K-RD-W Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Balta
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas Apsaugos klasė: IP20
Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne Garantija: 2
Lemputės komplektacijoje: integruotas LED Maitinimo įtampa: 230V
Šviesos srautas (lm): 1250 Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90
Sklaidos kampas (°): 36 Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamo šviestuvo Top Spot Ovalo rėmas 4219800
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas AVA LED 11530
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas MONO SLIDE TRIMLESS 10803
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CAVE 05 3000K IP44 white 7IA53605-21W3-90
Jiso, Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
Peržiūrėtos prekės
Lauko magnetinės sistemos OUTY bėgelis 1m IP65 juodas OTEBINS1N
Ondaluce, Italija / IP65 apšvietimo sistema OUTY
Pakabinamas šviestuvas FUPPU FPA211P0
UMMO, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 4000K 15W DL043-01-15W4K-RD-WB
2-jų vietų horizontalus rėmelis aukso / juodos spalvos: kištukinis lizdas x 2
Vectis, Lenkija / Potinkiniai kištukiniai lizdai ir jungikliai
Pakabinamas šviestuvas ODYSSEY 2200-3000K 1x15W Single MD
Schwung, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Lubinis šviestuvas Wynwood E14 60W QN-WYNWOOD-F-UBZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Lubiniai šviestuvai