Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 4000K 10W DL043-01-10W4K-SQ-WB
Prekės kodas: DL043-01-10W4K-SQ-WB Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Juoda,Balta
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas Apsaugos klasė: IP20
Aukštis (cm): 5.2 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne
Garantija: 2 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Maitinimo įtampa: 230V Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90
Sklaidos kampas (°): 36 Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Charakteristika
Aukštis (cm): 5.2
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Peržiūrėtos prekės
Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
Įleidžiamas šviestuvas YIN 4000K DL031-L12W4K-D-W dimeriuojamas
Prekės šiuo metu neturime
Pakabinamas šviestuvas ODYSSEY 2200-3000K 16x15W Linear LG
Schwung, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ODYSSEY 2200-3000K 1x15W Single SM