Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 4000K 10W DL043-01-10W4K-RD-W
Prekės kodas: DL043-01-10W4K-RD-W Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Balta
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas Apsaugos klasė: IP20
Aukštis (cm): 5.2 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: ne
Garantija: 2 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Maitinimo įtampa: 230V Plotis/skersmuo (cm): 6.5
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90 Sklaidos kampas (°): 36
Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Aukštis (cm): 5.2
Plotis/skersmuo (cm): 6.5
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CAVE 05 3000K IP44 white 7IA53605-21W3-90
Jiso, Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
Peržiūrėtos prekės
Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 4000K 10W DL043-01-10W4K-RD-WB