Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 3000K 15W DL043-01-15W3K-D-RD-WB dimeriuojamas
Prekės kodas: DL043-01-15W3K-D-RD-WB Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Juoda,Balta
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Galimas Apsaugos klasė: IP20
Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: taip Garantija: 2
Lemputės komplektacijoje: integruotas LED Maitinimo įtampa: 230V
Šviesos srautas (lm): 1150 Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90
Sklaidos kampas (°): 36 Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamo šviestuvo Top Spot Ovalo rėmas 4219800
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas AVA LED 11530
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas MONO SLIDE TRIMLESS 10803
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CAVE 05 3000K IP44 white 7IA53605-21W3-90
Jiso, Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
Peržiūrėtos prekės
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas CECI 90-2L 2700K-4000K 6W 1F2.000.AXL1K
Fumagalli, Italija / Įleidžiami lauko šviestuvai
Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
-20%