Įleidžiamas šviestuvas ALFA LED 3000K 10W DL043-01-10W3K-D-RD-W dimeriuojamas
Prekės kodas: DL043-01-10W3K-D-RD-W Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Balta
IP klasė: IP20 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Galimas Apsaugos klasė: IP20
Aukštis (cm): 5.2 Galimybė pajungti šviesos reguliatorių: taip
Garantija: 2 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Maitinimo įtampa: 230V Plotis/skersmuo (cm): 6.5
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90 Sklaidos kampas (°): 36
Gamintojas: Maytoni, Vokietija
Maytoni, Vokietija
Charakteristika
Aukštis (cm): 5.2
Plotis/skersmuo (cm): 6.5
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamo šviestuvo Top Spot Ovalo rėmas 4219800
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas AVA LED 11530
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas MONO SLIDE TRIMLESS 10803
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CAVE 05 3000K IP44 white 7IA53605-21W3-90
Jiso, Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
Peržiūrėtos prekės
-20%
Lubinis lauko šviestuvas FRANCA 90 2700K-4000K 6W 3A7.000.L1K
Fumagalli, Italija / Lubiniai lauko šviestuvai
Maytoni, Vokietija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės šiuo metu neturime
Pristatymas: 30 - 45 d.d
2-jų vietų horizontalus rėmelis juodos / aukso spalvos: jungiklis - perjungiklis 1 kl. x 2
Vectis, Lenkija / Potinkiniai kištukiniai lizdai ir jungikliai
Prekės šiuo metu neturime
Stalinis šviestuvas AI COLLABORATION 2200-4000K 3W MOD229TL-L3B3K2 dimeriuojamas
Maytoni, Vokietija / Staliniai šviestuvai
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: iki 15 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas AMBIENCE/UGR 51040 3000K 40W 51040-2153-09
Pakabinamas šviestuvas ODYSSEY 2200-3000K 8x15W Round MD
Schwung, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas Quoizel Brecken 2x60W E27 QZ-BRECKEN-2P-OZ-OPAL
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai