Įleidžiamas šviestuvas 3000K 4.5W AG36-P3W8F1OU14
Prekės kodas: AG36-P3W8F1OU14 Leds C4 , Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Stilius: Modernus Spalva: Balta
Spalvinė temperatūra (K): 3000K,3000K - 4000K (reguliuojama) Medžiagiškumas: Aliuminis
IP klasė: IP54 Lempučių skaičius: 1
Šviesos srauto reguliavimas: Negalimas Apsaugos klasė: IP54
Aukštis (cm): 5 Galingumas (W): 4.5
Garantija: 2 Lemputės komplektacijoje: integruotas LED
Lemputės tipas: LED Maitinimo įtampa: 230V
Plotis/skersmuo (cm): 4.5 Šviesos srautas (lm): 325
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Tarnavimo laikas (h): 50000
Gamintojas: Leds C4 , Ispanija
Aprašymas
Prekių kiekis ribotas. Galimybės užsakyti nėra.
Leds C4 , Ispanija
Charakteristika
Aukštis (cm): 5
Plotis/skersmuo (cm): 4.5
Ekspozicijoje: Vilniuje Vytenio g (1 vnt)
Mūsų sandėlyje: 11 vnt.
Panašios prekės
Įleidžiamas šviestuvas BREE LED 7W 3000K IP32 9232111
Nova Luce, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Įleidžiamas šviestuvas JUNO LED 3000K 15W 7770443
Turime ekspozicijoje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Artsi GU10 2x50W IP20 4208101
Viokef, Graikija / Įmontuojami šviestuvai
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamo šviestuvo Top Spot Ovalo rėmas 4219800
Turime sandėlyje
-20%
Įleidžiamas šviestuvas Top Spot 3000K 14W IP20 4220101
Įleidžiamas šviestuvas Stilo_C 3000K IP20 24W CA065DWHWDI
Linea Light, Italija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas AVA LED 11530
Nowodvorski Lighting, Lenkija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Įleidžiamas šviestuvas MONO SLIDE TRIMLESS 10803
-20%
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CUP 10790
-20%
-20%
-20%
Įleidžiamas lauko šviestuvas ABBY LED 3W IP54 3000K 11528
-20%
Įleidžiamas šviestuvas CAVE 05 3000K IP44 white 7IA53605-21W3-90
Jiso, Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
Peržiūrėtos prekės
-20%
Magnetinis šviestuvas RADITY 3000K 12W TR103-1-12W3K-M-W
Maytoni, Vokietija / Radity magnetinė sistema
Leds C4 , Ispanija / Įmontuojami šviestuvai
-20%
Judesio jutiklis 6m 1200W 360° IP20 CR-CR3M00-10
GTV, Lenkija / Judesio davikliai
Magnetinis šviestuvas RADITY 4000K 6W TR082-1-6W4K-M-W
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: iki 15 d.d.
-20%
Įleidžiamas šviestuvas MYKONOS LED 4000K 15W 10541
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: iki 15 d.d.
Sieninis šviestuvas su saulės baterija ENDURA 3000K 3W 4099854219993
LEDVANCE, Vokietija / Sieniniai lauko šviestuvai