Įleidžiamas LED šviestuvas 20W CCT 10120DH/W/V
Prekės kodas: 10120DH/W/V One Light, Kipras / Vidaus šviestuvai
Stilius: Modernus Spalva: Balta
Spalvinė temperatūra (K): Reguliuojama Medžiagiškumas: Aliuminis
IP klasė: IP20 Maksimali galia (W): 20
Montavimo tipas: Įleidžiamas (lubos) Išpjovimo diametras (cm): 12
Apsaugos klasė: II Aukštis (cm): 5
Galingumas (W): 20 Garantija: 5
Kambarys: Svetainė, Koridorius Lemputės komplektacijoje: Taip (integruotas LED)
Lemputės tipas: integruotas LED Maitinimo įtampa: 220-240
Plotis/skersmuo (cm): 13.5 Šviesos srautas (lm): 1600
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 90 Sklaidos kampas (°): 36
Forma: Apvali Dimeriuojamas: Negalimas
Gamintojas: One Light, Kipras
Aprašymas
Įleidžiamas LED šviestuvas, baltos spalvos, pagamintas iš aliuminio. Techninės charakteristikos: galia: 20 W, šviesos srautas: 1600 lm, spalvinė temperatūra: 3000K-3500K-4000 (reguliuojama), CRI: >90, spindulio kampas: 36°, maitinimo įtampa: 220-240 V. Integruotas LED šviesos šaltinis. Apsaugos klasė ip20, elektros apsaugos klasė ii. Matmenys: Ø135 mm, aukštis 50 mm. Išpjovos matmenys: Ø120 mm. Svoris: 0 kg. Garantija: 5 m.
One Light, Kipras
Charakteristika
Aukštis (cm): 5
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas ASCOT 8x60W E14
Kolarz, Austrija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-40%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas EVERLY 1x60W E27 KL-EVERLY-P-M-OZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Pakabinamas šviestuvas 9x60W E14 910/6+3.04
Nervilamp, Italija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pakabinamas šviestuvas LEA 1x40W E14 LEA-ZWM-1(Z/A)+21
Kutek mood, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas ABA 300 23W 3000K 1267PA1AW20119
Cleoni, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ELLINI 3x40W E14 ELL-ZW-4(BN)150/Vx2