Įleidžiamas LED šviestuvas 20W 4000K IP65 10120G/W/C
Prekės kodas: 10120G/W/C One Light, Kipras / Vidaus šviestuvai
Stilius: Modernus Spalva: Balta
Spalvinė temperatūra (K): 3000 - 4000 Medžiagiškumas: Metalas
IP klasė: IP65 Maksimali galia (W): 20
Montavimo tipas: Įleidžiamas (lubos) Išpjovimo diametras (cm): 12
Apsaugos klasė: II Aukštis (cm): 7.5
Galingumas (W): 20 Garantija: 3
Kambarys: Vonia, Lauko, Svetainė, Koridorius Lemputės komplektacijoje: Taip (integruotas LED)
Lemputės tipas: integruotas LED Maitinimo įtampa: 220-240
Plotis/skersmuo (cm): 13.5 Šviesos srautas (lm): 1880
Spalvų atgaminimo koeficientas (CRI): 80 Sklaidos kampas (°): 60
Forma: Apvali Dimeriuojamas: Negalimas
Svoris (kg): 0.64 Gamintojas: One Light, Kipras
Aprašymas
Įleidžiamas LED šviestuvas, baltos spalvos, pagamintas iš metalo. Techninės charakteristikos: galia: 20 W, šviesos srautas: 1880 lm, spalvinė temperatūra: 4000 K, CRI: >80, spindulio kampas: 60°, maitinimo įtampa: 220-240 V. Integruotas LED šviesos šaltinis. Apsaugos klasė ip65, elektros apsaugos klasė ii. Matmenys: Ø135 mm, aukštis 75 mm. Išpjovos matmenys: Ø120 mm. Svoris: 0.64 kg. Garantija: 3 m.
One Light, Kipras
Charakteristika
Aukštis (cm): 7.5
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas ASCOT 8x60W E14
Kolarz, Austrija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-40%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas EVERLY 1x60W E27 KL-EVERLY-P-M-OZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Pakabinamas šviestuvas 9x60W E14 910/6+3.04
Nervilamp, Italija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pakabinamas šviestuvas LEA 1x40W E14 LEA-ZWM-1(Z/A)+21
Kutek mood, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas ABA 300 23W 3000K 1267PA1AW20119
Cleoni, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ELLINI 3x40W E14 ELL-ZW-4(BN)150/Vx2