ssss Lighting rail 41004A/B/L | sviestuvai.lt
Consultations on weekdays (8:00 a.m.–5:00 p.m.)
+370 618 44 333 info@sviestuvai.lt
Lighting rail 41004A/B/L
Product Code: 41004A/B/L One Light, Kipras / Lighting systems
The product color may differ from the image shown.
Description
Style: Modern Color: Black
Materiality: Plastic Mounting type: Rail
Protection class: I Height (cm): 3.4
Warranty: 5 Length (cm): 10
Room: Website, Store Supply voltage: 100-240
Form: Rectangular Dimmable: Not allowed
Weight (kg): 0.062 Brand: One Light, Cyprus
Description
Lighting rail, black, made of plastic. Technical specifications: supply voltage: 100–240 V. Electrical protection class: I. Dimensions: length 100 mm, height 34 mm. Weight: 0.062 kg. Warranty: 5 years.