2023201-BK60 BRENO LAMPA WISZĄCA CZARNA/BLACK
Prekės kodas: 003064-026649 Zuma Line, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.
Charakteristika
Lemputės lizdas: LED Spalva: Juoda
Medžiagiškumas: metalas, aliuminis Lempučių skaičius: 1
Galingumas (W): 28 Lemputės komplektacijoje: taip
Šviesos srautas (lm): 1400 Energijos klasė: E
Gamintojas: Zuma Line, Lenkija
Zuma Line, Lenkija
Ekspozicijoje: Neturime
Mūsų sandėlyje: 0 vnt.
Gamintojo sandelyje: 261 vnt.
Pristatymas: iki 15 d.d.
Konsultuojame darbo dienomis (8:00-17:00)
info@sviestuvai.lt
Panašios prekės
-50%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas ASCOT 8x60W E14
Kolarz, Austrija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
-40%
Naujiena
Pakabinamas šviestuvas EVERLY 1x60W E27 KL-EVERLY-P-M-OZ
Elstead Lighting, Didžioji Britanija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pristatymas: 1 - 3 d.d.
Pakabinamas šviestuvas 9x60W E14 910/6+3.04
Nervilamp, Italija / Pakabinami šviestuvai
Turime ekspozicijoje
Pakabinamas šviestuvas LEA 1x40W E14 LEA-ZWM-1(Z/A)+21
Kutek mood, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Turime sandėlyje
Pakabinamas šviestuvas ABA 300 23W 3000K 1267PA1AW20119
Cleoni, Lenkija / Pakabinami šviestuvai
Pakabinamas šviestuvas ELLINI 3x40W E14 ELL-ZW-4(BN)150/Vx2